Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar


Başkan

DERNEK BAŞKANIMIZ

ABDULLAH EKİZ

Dernek başkanı olarak sizlere yeni web sayfamızdan yazmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu maksatla daha iyi bir iletişim sağlayabilmek için yaptığımız çalışmaları buraya yansıtmaya çalışacağız. Bizlere, değerli görüş ve önerilerinizi gerek şahsım gerek yönetim kuruluma sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. Bizler yönetim kurulu olarak görev de olduğumuz bu sürede bizlere verdiğiniz olağanüstü destek ve güven için tekrardan tüm köylülerimize çok teşekkür ediyorum. Saygı değer Üyelerimiz, Hanımefendiler, Beyefendiler, Sevgili Gençler ve çok değerli geleceğimiz olan Çocuklarımız; şahsım ve yönetim kurulu adına sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Dernek; sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği dayanışmayı yardımlaşmayı kültürel varlıkları ortaya çıkararak yaşamayı ve geliştirmeyi amaçlar. Üyeler ve hemşeriler arası iletişim kurulmasını, akrabalık bağlarının yanında hemşerilik bağlarının da güçlenmesini sağlar.

Sizleri derneğimize sahip çıkmaya, birliğimizin beraberliğimizin ve kardeşliğimizin pekişmesi için derneğimize davet ediyoruz.

Güzel şeyler yapmak, şu gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek hayırlı işlere vesile olmak niyetindeyiz.

Sizleri en içten dileklerimle şahsım ve yönetim kurulum adına saygı ve sevgiyle selamlarım.

ÇONGAR KÖYÜ DERNEK BAŞKANI

ABDULLAH EKİZ